АФНУ
6
Лет опыта
3
Верифицированные рекомендации
5
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
13
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
6932
Последний визит на сайт
сегодня

Портфолио реализованных объектов (152)

  • продано
    67 500 $
    1 436 $/м²

    Академика Булаховского ул., 30-Б

    2 комнаты
    47 / 28 / 7 м²
    этаж 11 из 12
    9 мес. назад
    Без комісії! КОЛЕГИ БЕЗ РЕКЛАМИ!!! Простора 2-кімнатна квартира 47кв.м— ідеальний варіант для Вас з ремонтом та меблями Основні переваги: • 20хв до метро Академмістечко • Тихий та зелений район — поруч ліс і два озера • Розвинена інфраструктура — магазини, садочки, школи, зупинки • 11 поверх — гарний панорамний вид, багато світла • Чистий під’їзд, охайний будинок 1981року Квартира ідеально підійде як для себе, так і для інвестора — затишний район, зручна транспортна розв’язка, великий попит на оренду. За детальною інформацією телефонуйте З повагою Анна
  • продано
    78 000 $
    1 560 $/м²

    Университетская ул., 3/11

    БЕЗ КОМИССИИ Сквер Центральный
    2 комнаты
    50 / 27 / 14 м²
    этаж 11 из 16
    9 мес. назад
    Без комісії! Продаж 2 - кімнатної квартири поряд з центральним парком, ТОПова локація міста Квартира з якісним ремонтом, меблями та технікою. В квартирі простора кухня та окремі 2 кімнати Знаходиться на 11 поверсі Додатково в будинку є генератор на тепло, також має бути генератор на ліфт Квартира світла, сонячна та дуже затишна. Вартість - 85000 дол Оформлення - 2 % + нотаріус. Так як квартира у власності більше 3 років. Готові на Єоселю та Євідновлення Для більш детальної інформації звертайтесь за телефоном або пишіть
  • продано
    60 000 $
    1 111 $/м²

    Бориса Гмыри ул., 16-А

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Квартал Буча
    2 комнаты
    54 / 29 / 12 м²
    этаж 5 из 6
    10 мес. назад
    Без комісії! Продаж: 2кім з РЕМОНТОМ меблі, техніка ЖК Буча квартал комплекс з великою парковкою для автомобіля, магазини, зупинка міського транспорту все в пішій доступності, Опалення індивідуальне газове 55м2 Оформлення 2% за детальною інформацією телефонуйте Розглянемо держ програми
  • продано
    43 800 $
    1 043 $/м²

    Леонида Бирюкова бульв., 2-А

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя ТРЦ Avenir Plaza ЖК Гранд Бурже
    1 комната
    42 / 18 / 13 м²
    этаж 12 из 16
    10 мес. назад
    Без комісії Чудова 1 к квартиру в ЖК Гранд Бурже 12/16 цегла, 42/18/13 м2 Квартира під чистове оздоблення. Лазерна стяжка, тепла підлога. Встановлені лічильники на воду, електроенергію і тепло. Гарне планування, с/в/ сумісний. Балкон із кімнати. Гарний краєвид на місто Буча Комплекс бізнес класу із закритою територією з підземним паркінгом. У комплексі розташований ТРЦ «Avenir Plaza», в якому є кінотеатр, спортивний клуб з басейнами, супермаркет «Сільпо», ресторани. Ключі на руках, записуйтесь на переглад. Телефонуйте за додаткоовими запитаннями
  • продано
    63 000 $
    692 $/м²

    Новаторов ул., 2Ж

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя Набережная Бучанского парка
    91 / 42 / 24 м²
    2 этажа
    1 сот
    4 комнаты
    10 мес. назад
    Без комісії! Тауни в Центрі Бучі, в 15 хв ходьби Новус і Бучанський парк Комунікації всі центральні Наповнення : чистова штукатурка стін, комунікаціхї заведені в будинок, без розведення по точках За додатковими запитаннями телефонуйте
  • продано
    44 500 $
    1 011 $/м²

    Ново-Оскольская ул., 2

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя Пилипов Поток
    1 комната
    44 / 24 / 14 м²
    этаж 6 из 10
    10 мес. назад
    Бе комісії! Велика 1к квартира з максимальним наповненням: фінішна штукатурка стін, лазерна стяжка підлоги, двоконтурний газовий котел, розводка опалення, встановленні батареї. Біля комплексу зручна транспортна розв'язка: в хвилині пішки зупинка громадського транспорту, а до станції метро «Академмістечко» автомобілем двадцять п’ять хвилин. Від новобудови до найближчого продуктового магазину пішки одна хвилина, приблизно стільки ж до супермаркету «Фора», а в дев'яти хвилинах їзди супермаркети «АТБ» та «Фуршет». Придбати домашні продукти можна на центральному міському ринку, до якого автомобілем шість хвилин. У мешканців не виникне проблем з пошуком дитячих садочків та шкіл. Найближчі до...
  • продано
    83 000 $
    1 092 $/м²

    Полярная ул., 5

    БЕЗ КОМИССИИ Минский массив
    3 комнаты
    76 / 49 / 8 м²
    этаж 6 из 9
    10 мес. назад
    Без комсії! БЕЗ РЕКЛАМИ КОЛЕГИ! Продається простора та світла 3-кімнатна квартира, розташована на 6-му поверсі 9-ти поверхового будинку в Оболонському районі, на Мінському масиві, за адресою: вул. Полярна 5 Ваша майбутня оселя має такі переваги: Загальна площа: 75,8 кв.м. для вашого комфорту. Продумане планування: Житлова площа 49 кв.м, затишна кухня 8 кв.м, просторий хол Зручності: Роздільний санвузол. Частковий ремонт: Є можливість втілити власні дизайнерські ідеї. Сучасні вікна: Металопластикові вікна встановлено у двох кімнатах та на балконі. Засклені балкони: Додатковий простір для відпочинку або зберігання речей. Тепла квартира: Комфорт у будь-яку пору року. Встановлено: Конди...
  • продано
    62 500 $
    1 330 $/м²

    Академика Булаховского ул., 30-Б

    2 комнаты
    47 / 27 / 8 м²
    этаж 11 из 12
    10 мес. назад
    Без комісії! КОЛЕГИ БЕЗ РЕКЛАМИ!!! Простора 2-кімнатна квартира 47кв.м— ідеальний варіант для Вас з ремонтом та меблями Основні переваги: • 20хв до метро Академмістечко • Тихий та зелений район — поруч ліс і два озера • Розвинена інфраструктура — магазини, садочки, школи, зупинки • 11 поверх — гарний панорамний вид, багато світла • Чистий під’їзд, охайний будинок 1981року Квартира ідеально підійде як для себе, так і для інвестора — затишний район, зручна транспортна розв’язка, великий попит на оренду. За детальною інформацією телефонуйте
  • сдано
    25 000 грн/мес

    Святослава Храброго ул., 11-Б

    1 комната
    35 / 15 / 14 м²
    этаж 10 из 16
    9 мес. назад
    Здається в довгострокову оренду від 6-ти місяців за адресом Адреса: вул. Святослава Хороброго 11Б, Соломʼянський район, 10 хвилин пішки до Севастопольської площі Затишна 1-кімнатна квартира з функціональним плануванням: кухня-вітальня + окрема спальня. Особливості: робоча зона, зручні шафи для зберігання речей. У квартирі є все для комфортного проживання: Меблі: зручне ліжко, диван, обідній стіл, сучасні шафи для зберігання. Техніка: пральна машина, кондиціонер, телевізор. Кухня: повністю облаштована з усім необхідним кухонним приладдям. Wi-Fi: стабільний інтернет із доступом навіть при вимкненому світлі. Переваги ЖК та інфраструктура: Будинок обладнаний генератором для безперебій...
  • продано
    44 500 $
    1 011 $/м²

    Ново-Оскольская ул., 2

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя Пилипов Поток
    1 комната
    44 / 24 / 14 м²
    этаж 6 из 10
    10 мес. назад
  • сдано
    19 000 грн/мес

    Мінеральна ул., 45

    2 комнаты
    61 / 30 / 14 м²
    этаж 4 из 5
    11 мес. назад
    здається велика 2к квартира в центрі міста Ірпінь Повністю готова і укомплектована до комфортного проживання в квартирі є все необхідне Оплата перший місяць+залоговий платіж +50% рієлторські За детельною інформацією телефонуйте
  • продано
    73 500 $
    980 $/м²

    Полярная ул., 5

    БЕЗ КОМИССИИ Минский массив
    3 комнаты
    75 / 48 / 8 м²
    этаж 7 из 9
    1 г. 1 мес. назад
    Без % Пропоную до продажу простору 3 кімнатну квартиру . Вул. Полярна 5 7/9 75м2 +2 балкона ГАЗ Квартира в середине будинку , тому дужє тепла, двухстороння (розпашонка) Квартира має вдале планування, яке збільшує вільний простір та дозволяє ефективно використати кожен квадратний метр. Гаряча вода та Опалення центральне. Встановлені лічильники. Документи готові. Є відео огляд та додаткові фото. Без комісії. закритий тамбур. Будинок з приємними сусідами. Квартира розташована в районі з розвиненою інфраструктурою та зручною транспортною розвязкою. У пішій доступності знаходиться зупинка громадського транспорту та метро (до 10 хвилин транспортом ). Поряд розташовані супермаркети (Сільпо,...
  • продано
    93 000 $
    845 $/м²

    вулиця Чубинського, 10

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Гранд Виллас
    3 комнаты
    110 / 34 / 30 м²
    этаж 5 из 6
    1 г. назад
    Без комісії! Чудова велика простора 3к квартира з велико кухнею студією повністю укомплектована меблями та технікою В квартирі газове опалення Будинок цегляний ,утеплений мін ватою За детальною інформацією звертайтеся Сертифікати та держ програми -ТАК
  • продано
    26 100 $
    1 305 $/м²

    Пшенична, 35

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя ЖК София Сити
    1 комната
    20 / 10 / 5 м²
    этаж 3 из 3
    11 мес. назад
    Без комісії! Продається студійна квартира повністю укомплектована меблями та технікою Квартира знаходиться на 3-му поверсі , цегляного будинку Тарифи всі житлові , опалення електро За детальною інформацією телефонуйте [телефон скрыт]Анна
  • продано
    25 000 $
    625 $/м²

    Кожедуба ул., 8-Б

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Idilika
    многофункциональное помещение
    40 м²
    1 г. 1 мес. назад
    Без комісії! Продаж комерції в ЖК Сонячна оселя Фасад будинку 1-поверх повноцінний Зроблено штукатурка стін Будинок зданий можна заїзджати на ремонт За детальною інформацією пишіть або набирайте
  • продано
    54 500 $
    1 363 $/м²

    Миколи Сингаївського ул. (Ново-Оскольская), 2Т

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя Пилипов Поток ЖК Синергия-2
    1 комната
    40 / 15 / 16 м²
    этаж 7 из 10
    1 г. 1 мес. назад
    без комісії! Продам 1 кімнатну квартиру в місті Ірпінь в ЖК Синергія 2 Продається затишна квартира у сучасному житловому комплексі в цегляному будинку! Готова для проживання або як вигідна інвестиція під оренду! Меблі та техніка – продається з усіма необхідними меблями Індивідуальне газове опалення – комфорт у будь-яку пору року Закритий поверх – підвищений рівень безпеки та приватності Панорамний балкон – ідеальне місце для відпочинку та приємних вечорів Інфраструктура та розташування: Комплекс знаходиться у центральній частині Ірпеня з добре розвиненою інфраструктурою: Транспортна доступність – до Києва всього 15 хвилин (до метро «Академмістечко») Соціальні об'єкти – поряд дитяча...
  • сдано
    22 000 грн/мес

    Вячеслава Черновола ул., 14

    4 комнаты
    87 / 53 / 18 м²
    этаж 12 из 14
    1 г. 1 мес. назад
    Без комісії Велика 4-кімнатна квартира біля метро Лук'янівка вул. Чорновола, 14, 12-й поверх, Квартира площею 87м2, санвузол, велика кухня, лоджія, побутова техніка, кондиціонери, посудомийна, вбудовані меблі,.. Простора та світла квартира. Солідні сусіди, охорона, відеоспостереження . Зручне розташування – діловий центр Києва, поруч мінімаркети, кафе, ресторани, тренажерний зал. 22000 грн. за місяць. + Комунальні платежі. При заїзді оплата за перший місяць + заставна сума